FTTX-PT-M16Száloptikai hozzáférési csatlakozódobozszükséges és népszerű az FTTH kiépítésében.
Funkcionális jellemzők
Most pedig merüljünk el az FTTX-PT-M16 specifikációiban: Környezeti követelmények: Üzemi hőmérséklet: -40°C és +85°C között Relatív páratartalom: ≤85% (+30°C) Légköri nyomás: 70KPa és 106Kpa között Fő műszaki adatlap: Beszúrási veszteség: ≤0,15dB UPC visszaverődési veszteség: ≥50dB APC visszaverődési veszteség: ≥60dB Villámvédelem műszaki adatlap: A földelőeszköz és a doboz fém részei közötti szigetelési ellenállás nem lehet kevesebb, mint 2×104MΩ/500V (DC); infravörös ≥2×104MΩ/500V. A földelőeszköz, a doboz teste és fém részei közötti állófeszültség nem lehet kevesebb, mint 3000V (DC)/perc, átütés vagy átütés nélkül; U≥3000V.
| FTTX-PT-M16 FTTH 16 magos optikai szálas hozzáférési sorkapocsdoboz | |
| Anyag | PC+ABS |
| Méret (A*B*C) | 319,3 * 214 * 133 mm |
| Maximális kapacitás | 48 |
| Telepítési méret (2. kép) D*E | 52*166*166 mm |
| A legnagyobb kábelátmérőbe (mm) | ᴓ8~14 mm |
| Az áglyuk maximális mérete | ᴓ16 mm |
| Vízálló SC/A PC adapterek | 16 |
| Környezeti követelmény | |
| Üzemi hőmérséklet | -40℃~+85℃ |
| Relatív páratartalom | ≤85% (+30 ℃) |
| Légköri nyomás | 70 kPa~106 kPa |
| Optikai kiegészítők specifikációi | |
| Beszúrási veszteség | ≤0,3 dB |
| UPC visszáru veszteség | ≥50dB |
| APC visszatérési veszteség | ≥60dB |
| A behelyezés és eltávolítás élettartama | > 1000-szer |
| Villámcsapás-biztos műszaki adatok | |
| A földelőeszköz el van szigetelve a szekrénytől, és a szigetelési ellenállása kisebb, mint 2 MΩ/500 V (DC). | |
| IR≥2MΩ/500V | |
| A földelőberendezés és a szekrény közötti ellenállási feszültség legalább 3000 V (DC)/perc, nincs átütés, nincs átütés; U≥3000 V | |